Firmast

Mul on heameel Teile tutvustada - EUROFOTO OÜ

EUROFOTO OÜ asutati märtsis 1998. Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on Firma Goldbuch ( Saksamaa ).Henzo ( Holland ) ja Hofmann ( Hispaania ).

19 tegevusaasta jooksul on koostööpartnerite hulk täienenud, tänu millele on laienenud ka Eurofoto tootevalik. Täna on Eurofoto tootevalikus üle 1000 erineva  nimetuse fotoalbumeid, 700 erineva nimetuse pildiraame, kooli-ja kontoritarbeid nõudlikule maitsele ja vajalikke tooteid numismaatikutele,suurepäraseid disaintooteid koju ja suvilasse.

EUROFOTO eesmärk on väga lihtne -  soovime leida parimat lahendust meie kliendile pakkudes kvaliteetset toodet ja asjatundlikku teenindust.

Väikefirmana oleme paindlikud, mis väljendub meie suutlikuses pakkuda pidevalt uudistooteid ja disaine, toimetada tellitud kaubad kiiresti kliendini.

EUROFOTO hankijatega koostöös järgime  maailma üldiseid trendisuundi ja pakume värskemaid lahendusi  fotoalbumite ja pildiraamide disainide osas. Oleme valmis ka eritellimusteks - kliendi poolt disainitud toodete valmistamiseks.

EUROFOTO võtmesõnaks on  INIMESED - meie töötajad, meie kliendid, kellega seob meid vastastikune usaldus ja koostöötahe, lõpptarbija - kellega jagame HEA TOOTE rõõme.

Aastal 2007 keskkonnamõju kategoorias hinnati Eurofoto OÜ-d keskonnasõbralike materjalide kasutamise eest.

PW Pertners ( PWP ), koos Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi ( VEF ) ning Alfa-Omega ühinesid Balti Initsiatiiv Grupiga  ( BIG ) ning kaasasid  Euroopa Komisjoni eksperte, et uurida ja tõsta Eesti väike - ja keskmise suurusega ettevõtete teadlikkust vastutustundliku ettevõtluse põhimõtetest. Algatust toetas Euroopa Liit.

18 tegevusaasta jooksul on Eurofoto osalenud paljudes heategevusprojektides :

Tallinna Keskhaigla Naistekliinikuga koostöös kingiti emadepäeval sündinud beebidele fotoalbum, milles foto emast ja beebist tema sündimise päeval. See on hea algus mälestuste kogumisele.

Eurofoto on toetanud mitmeid lasteüritusi, foto-ja laulukonkursse, lilleballi.

EUROFOTO 10. juubeliks otsustasime koostööpartnerite ja lojaalsete klientidega toetada

              EELK Tallinna Jaani koguduse altarioreli ehitamist

EUROFOTO nimeline vile orelis on          1.man . principal 16´ " f0 "

                                                                        1.man. Spitzflöte 4` " e "

                                                                        1.man. Spitzflöte 4` " d "

                                                                       1.man. Spitzflöte 4` " c "

EUROFOTO vaatab optimistlikult tulevikku !

EUROFOTO OÜ is a wholesale company set up in 1998 which supplies photo albums, picture frames, stationary goods, school supplies and various products for numismatists to major chains of stores, department stores, photo and bookstores and office supplies shops across Estonia. Here you will also find a wide range of interior decoration products for your home, summer cottage or country house.

 

 

 
 
  
PALJU ÕNNE ! Türi kaubamaja 30

Esimene klient Eurofotos 2014 aastal

Aegade algusest saadik on Eurofotos tavaks, et uue aasta esimese ostu sooritab meesklient. Teadagi - igasuguste ootamatuste ärahoidmiseks aasta jooksul. Selle aasta võimaluse sai sõber...
Eurofoto Jaapanis -Tokio

Kutse Eurofoto lastealbumite esitlusele Solarise Apollos

KUTSE Eurofoto lastealbumite esitlusele Solarise Apollos
Eurofoto Hollandi ajalehes

Eurofoto korraldatud foto-ja müügialane seminar leidis äramärkimist Hollandi ajalehes.
Seminar - Mr.Hans Duijghuisen

6.mail 2010    foto-ja müügialane seminar Pirita Kloostris.Külalislektor portree-ja pulmafotograaf Hollandist- Hans Duijghuisen      / www.hansduighuijsen.nl...
Zoom
Kihnu Mere Päevad
Zoom
Kihnu memmed
Zoom
Õhtu jõudis hommikusse...
Zoom
Zoom
Zoom
Esimene klient Eurofotos 2014 aastal
Zoom
PALJU ÕNNE! Türi Kaubamaja 30
Viited: